X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دانلود فیلم مستند تاریخچه اتحاد جماهیر شوروی - the soviet story - دانلود رایگان نرم افزار|میـــهـــن دانلــود|
تاریخ : دوشنبه 17 بهمن‌ماه سال 1390 | 07:51 ق.ظ | نویسنده : ADMIN

 

مستند تاریخی داستان شوروی - حقیقت بزرگترین کشور جهان

the Soviet Story

 

اتحاد جماهیر شوروی حاصل انقلاب ۱۹۱۷ روسیه بود و روسیه بخش بزرگ‌تر آن را تشکیل می‌داد. پس از پایان جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ و درطی دوره‌ای که به جنگ سرد موسوم است، شوروی و آمریکا ابرقدرت‌های جهانی به شمار می‌رفتند، و بر تمام مسایل جهانی مانند سیاست‌های اقتصادی، روابط بین‌المللی، تحرکات نظامی، روابط فرهنگی، پیشرفت دانش به خصوص در فن‌آوری فضایی تاثیر داشتند. در این کشور تمام قدرت سیاسی و اداری در دست تنها حزب مجاز، حزب کمونیست اتحاد شوروی بود.

از زمان تأسیس شوروی تا زمان فروپاشی آن تنها حزب سیاسی آن کشور حزب کمونیست اتحاد شوروی بود. این حزب تمام جنبه‌های زندگی اجتماعی شوروی را در کنترل داشت. تمام فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی در کشور طبق نظر این حزب انجام می‌گرفت و مخالفان این حزب مجازات می‌شدند. مطبوعات و انتشارات و هنرها نیز در کنترل حزب و دولت بود. نکتهٔ قابل توجه در این مورد این است که در نظام کشور شوروی، شوراهای محلی و صنفی حکومت می‌کردند. یعنی بر خلاف مردم‌سالاری که در آن عده‌ایی از مردم هر چند سال یک بار رای داده و کسانی را برای زمامداری برمی گزینند. در سیستم کشور، شوراها و جمیع افرادی که در هزاران شورا در سراسر کشور حضور داشته به تصمیم گیری مشغول بودند. هر شورا در حد خود. این شوراها هر یک نماینده یا نمایندگانی در شوراهای بالاتر داشتند و این شیوه تا مراحل بالای حکومتی ادامه داشت. پس در واقع حزب کمونیست در شوروی نمایندهٔ تمام مردم بود. گرچه در اجرای این سیستم بسیار کارآمد و نوین اشکالاتی به وجود آمد. حزب کمونیست برنامه‌های خود را طی کنگره‌های ادواری تنظیم و تصویب می‌کرد و به اجرا می‌گذاشت.

در این مستند زیبا از میهن دانلود، جریانات و وقایع تاریخ شوروی را از ابتدا تا انتها و مهمترین اتفاقات این سرزمین را مشاهده می کنید. برای دانلود این مستند به ادامه مطلب مراجعه نمائید. 

Soviet-Story(www.vatandownload.com).part1.rar

 

Soviet-Story(www.vatandownload.com).part2.rar

 

Soviet-Story(www.vatandownload.com).part3.rar

 

Soviet-Story(www.vatandownload.com).part4.rar

  دانلود (حجم 0.73 گیگابایت

 

پارت۱ 

پارت۲ 

پارت۳ 

پارت۴

Soviet-Story(www.vatandownload.com).part1.rar

 

Soviet-Story(www.vatandownload.com).part2.rar

 

Soviet-Story(www.vatandownload.com).part3.rar

 

Soviet-Story(www.vatandownload.com).part4.rar